Oprogramowanie

WF-Analizy

Program przeznaczony do analizowania danych zgromadzonych w bazach poszczególnych aplikacji systemu, umożliwiający szybkie tworzenie wszechstronnych, dynamicznych analiz w postaci zestawień tabelarycznych i wykresów

WF-Fakturka

Przejrzysty, prosty w obsłudze program do fakturowania, zaprojektowany dla małych firm wystawiających maksymalnie kilkaset faktur (paragonów) miesięcznie.

WF-FaKir

Nowoczesny program finansowo – księgowy będący elementem systemu zarządzania firmą Asseco WAPRO lub działający jako samodzielny program finansowo – księgowy

WF-GANG

Zintegrowany system kadrowo-płacowy dopasowanym do wymagań przedsiębiorstw i instytucji o różnym stanie zatrudnienia, systemach wynagradzania i rozliczania czasu pracy oraz do wymagań biur rachunkowych oferujących outsourcing kadrowo-płacowy.

WF-KaPeR

System do prowadzenia księgowości opartej na księdze przychodów i rozchodów lub ryczałtowej ewidencji sprzedaży, prowadzenia uproszczonych płac, ewidencji środków trwałych oraz rozliczenia samochodów, używany również przez biura rachunkowe.

WF-Mag

Program przeznaczony do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej oraz rozrachunków w firmach handlowych, usługowych i produkcyjnych o różnym profilu działalności.

WF-Mag Mobile 2

Rozwiązanie ułatwiające sprzedaż, zapewniające szybki, zdalny dostęp do informacji niezależnie od miejsca pobytu użytkownika, przeznaczone na urządzenia klasy PDA oraz urządzenia z systemem Windows.

WF-bEST

System ułatwiający ewidencjonowanie, aktualizację, inwentaryzację środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych i wyposażenia oraz pozostałych składników majątku.

WF-CRM

Program przeznaczony do zarządzania relacjami z klientami.

Producenci: