Opieka Informatyczna

Naszą dewizą jest wszechstronność i kompleksowość wykonywanych działań, tak aby mogli Państwo, powierzając nam całość problematyki IT zająć się tym do czego zostało powołany Państwa biznes. W ramach standardowych umów na świadczenie usług informatycznych zapewniamy:

Audyt wstępny, rozpoznanie stanu Państwa zasobów IT.
Stały monitoring stanu informatycznego firmy/instytucji.
Zdalne lub bezpośrednie interwencje serwisantów w miarę pojawiania się problemów, z restrykcyjnie przestrzeganymi, opisanymi umową czasami reakcji.
Konfigurację sprzętu i oprogramowania. Doradztwo w zakresie rozwoju zasobów informatycznych, w zakresie sprzętu, oprogramowania, okablowania sieciowego.
Kopie zapasowe danych (wewnętrzne i zewnętrzne na naszych bezpiecznych serwerach).
Obsługę serwerów UNIXowych i Microsoftu (włącznie z instalacją i konserwacją usług: serwery www, bazy danych, podział pasma internetowego, i wiele innych).
Konfigurację urządzeń sieciowych, typowych (drukarki, skanery) oraz mniej typowych (czujniki, kamery IP).
Serwisowanie techniczne i programowe sieci LAN, rozbudowę infrastruktury, dobór i konfigurację odpowiednich urządzeń aktywnych.
VPN, VNC.

Nasze zadania wykonujemy w stałym kontakcie z Państwem, zapewniamy, że kwestie techniczne przekazujemy w sposób dla każdego zrozumiały a co za tym idzie ułatwiający współpracę.


Koszt usługi jest określany indywidualnie i zależny jest od takich czynników jak:
Ilości komputerów/serwerów.
Oprogramowania zainstalowanego na stacjach roboczych/serwerach.
Stanu informatycznego firmy/instytucji.

Obsługa prowadzona przez nasza firmę kontra zatrudnienie specjalisty:

Opieka informatyczna
Praca etatowa
Jesteśmy wszechstronni. Nasza wiedza wynika z doświadczeń nabytych w wielu firmach, doradzamy Państwu zgodnie z najnowszymi trendami stale podnosząc swoje kwalifikacje. Informatyk poznał Państwa firmę, natomiast nie jest w stanie porównać i określić czy rozwiązania w niej stosowane są nowoczesne, wydajne oraz przynoszące realne zyski.
Jesteśmy stale do Państwa dyspozycji. Tworzymy zespół osób, który jako całość stale jest dostępny. Niezależnie od okresów urlopowych, zachorowań i innych wypadków losowych Informatyk zachorował, poszedł na urlop. Państwa firma zostaje bez opieki informatycznej.
Jesteśmy elastyczni. Nasze umowy dostosowujemy do Państwa potrzeb. Oceniamy wraz z Państwem czas potrzebny na realizację zadań i warunki finansowe dostosowujemy do tego czasu. Informatyk został zatrudniony na etat, podczas gdy ilość pracy do wykonania w Państwa firmie wynosi przykładowo 0,8 etatu. Kto płaci za pozostałe 0,2 ?
Jesteśmy tani. Bez nadmiernie rozbudowanej administracji i innych działów naszej firmy płacicie Państwo tylko za to co jest Państwu potrzebne – opieka informatyczna. Ponosicie Państwo koszta utrzymania pracownika oraz budowy dla niego stanowiska a nierzadko również inne wydatki jak fundusze socjalne, premie.

Producenci: